Koncepcja wizualna elementu graficznego systemu identyfikacji wizualnej oraz projekty wybranych materiałów promocyjnych spółki Azoty Polyolefins S.A.

Aktualności Blog teczka reklamowa grupa Azoty Polyolefins

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację jaką jest opracowanie trzech koncepcji wi...

Czytaj dalej →

Stylingo.pl – platforma internetowa, ankieta online dla stylistów i klientów

Aktualności Badanie Blog główna strona platformy stylingo.pl

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej realizacji, platformy internetowej dobi...

Czytaj dalej →

Strona internetowa dla Co:Spot Office and Coworking

Aktualności Blog strona internetowa, strona startowa Co:Spot

Mieliśmy przyjemność pracować nad stroną internetową wyjątkowego miejsca jakim jes...

Czytaj dalej →

Jesteśmy zespołem utalentowanych specjalistów z dziedziny marketingu, projektowania oraz managementu

Na rynku marketingowo – doradczym działamy od wielu lat. Posiadamy doświadczenie w pracy z klientami z różnych branż, od finansów, przez obrót nieruchomościami, aż do dóbr szybkozbywalnych.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest rozpiętość działań. Jesteśmy z klientem od momentu zdefiniowania problemu,  poprzez analizę jego biznesu i konkurencji, po całościowe odbudowanie czy stworzenie nowego produktu ze strony marketingowej.

Specjalizujemy się w dziedzinach: Systemy IT, Digital, Marketing, Opakowania FMCG.

  • Od lat współpracujemy z różnymi branżami, najczęściej finansowymi, technologicznymi oraz real estate. Projektujemy różnego rodzaju systemy informatyczne oraz aplikacje dla użytkowników. Przyjazne dla użytkownika systemy informatyczne to klucz do powodzenia każdego projektu.
  • Specjalizujemy się w projektowaniu opakowań dla rynku FMCG. Doświadczenie zdobyliśmy pracując dla dużych koncernów przemysłowych, sklepów sieciowych typu Lidl oraz regionalnych producentów nawozów czy produktów spożywczych.
  • Branding, czyli kreowanie marki to nie tylko logotyp. Znak jest tylko częścią większej całości. Za marką musi iść ciekawa historia, motto, poszanowanie kodeksu pracy i inne wartości spinające wiele działań w jedno. Systemami identyfikacji zajmujemy się wiele lat. W swoim portfolio mamy produkty dla najróżniejszych branż, urzędów i innych instytucji.


Strona internetowaBlogSklep internetowyAplikacja/portal webowyPozycjonowanie - SEOReklamy Google ADS - SEMReklamy Social Media - SMMPrzygotowanie tekstówProwadzenie mediów społecznościowychIdentyfikacja wizualnaInneStrona internetowa


Kliknięcie Wyślij oznacza, że zapoznałem się z Polityką prywatności i Polityką cookies zawierającymi informacje o administratorze danych oraz przysługujących mi prawach.*