Inwestycje w ZEA

Projects

Kompleksowe działania związane z oferowaniem usług firmom zainteresowanym ekspansją na runku Zjednoczonych Emiratów Arabskich

www.inwestycjewzea.pl

Wyzwanie

Inwestycje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to kolejny dział z propozycji usług doradztwa finansowego grupy Assiduus. Praca nad stroną trwała równocześnie z rozwojem działu, początkowo oferta miała zawierać jedynie propozycje inwestycji w nieruchomości. Następnie dział rozwinął się bardziej w kierunku dofinansowań unijnych na eksport polskich produktów i usług na rynkach zagranicznych, min. za sprawą programu GO TO BRAND 3.3.3. Zadaniem nowej strony internetowej jest uświadomienie klientów o różnorodności oferty firmy Assiduus oraz przedstawienie atutów wejścia na tamtejszy rynek.

Rozwiązania

Strona obfituje w kolorowe zdjęcia oraz efektowny film promocyjny miasta Dubaj. Ważnym dodatkiem jest kolor złoty, nawiązujący do kupieckiej historii miasta. Strona ma popularne rozwiązanie – użytkownik przewijając stronę okrywa następujące po sobie sekwencje kafelkowe, ukazujące poszczególne działy od oferty inwestycyjnej w nieruchomości, po usługę szkolnictwa pracowników z bliskowschodniej etykiety biznesowej. Strona zawiera formularz kontaktowy oraz nienarzucający się użytkownikowi przycisk CTA (ang. call to action). Jest przyjazna urządzeniom mobilnym.

Rezultat

Kafelkowy układ strony dobrze sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Żywa kolorystyka, z przewagą koloru złotego oraz czerni nadaje elegancki charakter. Podział strony jest czytelny, użytkownik łatwo odnajduje interesującego go treści, mimo szerokiego wachlarza usług firmy.