Sklep internetowy – obrabiarki – Jazon Sp. z o.o.

Projects

Sklep internetowy z obrabiarkami firmy Jazon Sp. z o.o.

Jedną z głównych usług jakie oferuje firma KDMC jest kompleksowa budowa sklepów internetowych dopełniona dokładną analizą rynku.

W ostatnim czasie mieliśmy okazję stworzyć wielojęzyczny projekt platformy sprzedażowej dla spółki Jazon. Sklepy z narzędziami powstały w wielu językach (m.in. francuskim i rosyjskim), ze względu na zasięg jaki oferuje nasz klient i można je znaleźć pod dwoma adresami: http://narzedzia.jazon.com.pl/ oraz http://obrabiarki.jazon.com.pl/.

Obydwa sklepy powstały z wykorzystaniem CMS-Presta Shop z integracją Comarch ERP-XL. Dzięki zastosowaniu tych technik mogliśmy z łatwością dodać na stronę produkty, odpowiednio je pogrupować i usystematyzować filtrowanie. Dodatkowo mamy możliwość wyświetlenia braku danego towaru na stronie oraz określania minimalnych ilości danego produktu w zakupie. Ponadto możemy stale śledzić stany magazynowe i dostępność produktu, którym jesteśmy zainteresowani.

Presta Shop daje możliwość wyboru sposobu płatności oraz dostawy produktów i zapewnia określenie wszystkich parametrów związanych z dostawą, takich jak zasięg dostaw czy ich ceny. Dodatkowym atutem jest możliwość wyświetlania sklepu na mapach Google i łatwe do nich nawigowanie.

Zastosowane techniki zapewniają możliwość zapoznania się na stronie z przepisami prawa handlowego obowiązującego na terenie Europy oraz regulaminem wewnętrznym sklepu. Zawierają się w tym również takie informacje jak zwroty, wymiany czy reklamacje produktów. Ważnym aspektem z punktu widzenia klienta jest widoczność kwot podatku, jaki zapłaci za dany produkt. W przypadku zbudowanej przez nas strony istnieje możliwość wprowadzenia takiego rozwiązania.

Kolejnym atutem budowy strony jest możliwość naliczania zniżek, kuponów rabatowych czy oferowania darmowej dostawy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom strona sama wyróżnia i promuje wskazane produkty. Ważną funkcja jest przypominanie za pośrednictwem adresu e-mail o niedokończonych zakupach i możliwości ich kontynuacji zanim interesujący nas produkt zostanie wyprzedany.

Na stronie można umieszczać bannery i grafiki związane zarówno z reklamą zewnętrzną, jak i autoreklamą na własnej platformie sprzedażowej. Strona jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu administrator nie musi martwic się o wysyłanie do pojedynczego klienta wiadomości z informacja o statusie jego zakupu. System tworzy bazy adresowe i wysyła automatyczne wiadomości informacyjne.

Dodatkowo istnieje możliwość otrzymywania newslettera z najświeższymi promocjami i nowymi partiami produktów. Ponadto oferujemy funkcje raportowania ruchu na stronie, ilości oraz rodzaju otwartych zakładek, czy raportowania dotyczącego wyboru sposobu dostawy.

Oprócz podstawowych funkcji dotyczących wyszukiwania produktów, zostały wprowadzone możliwości realizacji płatności internetowych oraz integracja z przedstawicielami handlowymi i dostawcami produktów. Dodatkowym atutem projektu jest to, że szablony strony internetowej są projektem autorskim.

Nasz projekt jest zbudowany przejrzyście i bardzo łatwy oraz intuicyjny w obsłudze. Wyraziste kolory w połączeniu z klasycznym designem tworzą platformę, z której można szybko skorzystać chcąc znaleźć interesujący nas produkt w krótkim czasie.

W tworzonych przez nas projektach stawiamy na klasykę i funkcjonalność. Staramy się, aby produkty były łatwo dostępne i proste w odnalezieniu oraz zakupie. Nasze realizacje cechują się przejrzystością oraz oryginalnością wykonania przy całkowitym stosowaniu się do wytycznych naszych klientów.