Dla Puławskiego Parku Naukowo Technologicznego utworzyliśmy prototyp aplikacji webowej dla firmy Stylingo.pl

Projects

Platforma internetowa dla klientów oraz stylistów umożliwiająca przygotowanie stylizacji modowych

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej realizacji, platformy internetowej dobierającej i rekomendującej asortyment dostosowany do potrzeb klienta spośród szerokiej oferty producentów dostępnych na rynku fashion.

Realizacja platformy była zrealizowana na rzecz start-upu Stylingo Sp. z o.o. w ramach projektu „Startup Heroes – platforma startowa dla nowych 

pomysłów” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 

na lata 2014-2020, poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego na potrzeby Gminy Miasta Ełk – Parku
Naukowo-Technologicznego w Ełku.

Stylingo to platforma dla stylistów umożliwiająca przygotowywanie stylizacji modowych na bazie produktów odzieżowych dostępnych na rynku.

Aplikacja wyposażona jest w zaawansowany kreator służący do tworzenia ankiet zbierających informacje od użytkowników na temat ich preferencji ubioru.

Styliści po zalogowaniu mogą zapoznać się z odpowiedziami na pytania udzielonymi przez swoich klientów w ankiecie oraz przygotować dla nich stylizacje modowe. 

Wewnętrzny katalog produktów przechowuje dokładne informacje na temat asortymentu (takich jak np. skład, cechy, galeria zdjęć).

W aplikacji jest też dostępny moduł wysyłania wiadomości pomiędzy stylistą a klientem. Obenie zakończyliśmy proces mapowania aplikacji, i będziemy pracować nad serwisem, które będzie dostępny dla każdego urzytkownika naszej aplikacji. Prace potrwają pewnie jeszcze kilka miesięcy.

Opis techniczny:

Aplikacja webowa, Autorski MVP + sklep internetowy, wieloetpowa ankieta z zaawansowanym edytorem Drag and Drop, framework Laravel, CMS dla 3 typów użytkowników – administratora, stylisty i użytkownika – klienta, użytkownik otrzymujący stylizacje ma możliwość zakupu ubrań, moduł zintegrowanych płatności, indywidualny layout graficzny. Aplikacja jest przygotowana do integracji z machine learning. Login: stylingo Password: Stylingo2020

#Laravel #PHP #CMS

http://stylingo.pl