Stylingo.pl – Platforma internetowa dla klientów oraz stylistów umożliwiająca przygotowanie stylizacji modowych

Projects

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej realizacji, platformy internetowej dobierającej i rekomendującej asortyment dostosowany do potrzeb klienta spośród szerokiej oferty producentów dostępnych na rynku fashion.

Realizacja platformy była zrealizowana na rzecz start-upu Stylingo Sp. z o.o. w ramach projektu „Startup Heroes – platforma startowa dla nowych 

pomysłów” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 

na lata 2014-2020, poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego na potrzeby Gminy Miasta Ełk – Parku
Naukowo-Technologicznego w Ełku.

Stylingo to platforma dla stylistów umożliwiająca przygotowywanie stylizacji modowych na bazie produktów odzieżowych dostępnych na rynku.

Aplikacja wyposażona jest w zaawansowany kreator służący do tworzenia ankiet zbierających informacje od użytkowników na temat ich preferencji ubioru.

Styliści po zalogowaniu mogą zapoznać się z odpowiedziami na pytania udzielonymi przez swoich klientów w ankiecie oraz przygotować dla nich stylizacje modowe. 

Wewnętrzny katalog produktów przechowuje dokładne informacje na temat asortymentu (takich jak np. skład, cechy, galeria zdjęć).

W aplikacji jest też dostępny moduł wysyłania wiadomości pomiędzy stylistą a klientem.

#Laravel #PHP #CMS

http://stylingo.pl