Strony internetowe i SEO

Autorskie projekty stron na CMS WordPress i Laravel

Programowanie stron internetowych

Drużyna KDMC posiada wieloletnie doświadczenie w budowie stron internetowych. Swoje projekty opieramy na prostocie, przejrzystości i funkcjonalności, które są kluczowe w ich późniejszym odbiorze. 

W swoim dorobku mamy projekty m.in.:

W projektach stron internetowych najczęściej uwzględnianymi kryteriami są kolorystyka logotypu i strony oraz ich przenikanie się, a także zamieszczane na niej treści z podziałem na kategorie i łatwość poruszania się po nich. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze dla użytkownika najważniejsza jest użyteczność zaprojektowanej przez nas strony oraz jej przejrzystość. Ważnym elementem jest oddzielenie danych kontaktowych firmy i zamieszczenie kwestionariusza kontaktowego, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób skontaktujemy się z przedstawicielami firmy. 

Wygląd strony internetowej dopasowujemy odpowiednio do klienta, do którego jest ona skierowana. Design nawiązuje też do branży, którą Twoja firma się zajmuje. Nieustannie śledzimy trendy, żeby dostosować najnowsze z nich do oczekiwań i możliwości klienta. Bardzo ważnym dla nas aspektem jest czytelność serwisu, ponieważ ma kluczowe znaczenie w tym, czy audytorium odnajdzie na stronie z łatwością to, czego potrzebuje. 

Na tworzonych przez nas stronach internetowych staramy się na pierwszym miejscu przedstawić atuty firmy, dla której pracujemy, np. : zgrany i doświadczony zespół, osiągnięcia i dokonania firmy w swojej branży, wykorzystywanie najlepszych technik czy najwyższej jakości sprzętów. Przedstawiamy też pełną i kompleksową ofertę usług i produktów oferowanych przez naszego klienta. Nadrzędnie ważnym czynnikiem w dzisiejszych czasach jest responsywny projekt strony internetowej, dlatego staramy się, aby każda strona, którą budujemy, jak najlepiej działała na różnego rodzaju urządzeniach mobilnych. 

Pozycjonowanie

Kompleksowe pozycjonowanie stron. Pozwala na zajęcie wyższej pozycji wyszukiwanego hasła w wyszukiwarkach internetowych oraz na dotarcie do klienta i zdobycie go szybciej niż konkurencja. Kolejną korzyścią czerpaną z opcji wyboru pozycjonowania w Internecie jest obniżenie kosztów marketingu, ponieważ sieć daje nam możliwość korzystanie ze stosunkowo taniej reklamy. 

Dobrze zorganizowane SEO może skutecznie podnieść zainteresowanie usługami Twojej firmy wśród klientów, uwzględniając fakt, że w dzisiejszych czasach Internet jest głównym źródłem informacji. 

Dzięki pozycjonowaniu treści, które znajdują się na naszej stronie, zwiększamy swoje szanse na wyższą pozycję w wyszukiwarce. 

Optymalizacja tego procesu polega na:

  • dokonaniu analizy strony lub sklepu internetowego;
  • uzupełnieniu strony słowami kluczowymi;
  • doprecyzowaniu kodów tak, aby były czytelne dla robotów wyszukiwarek i zajmowały wysokie pozycje;
  • polepszeniu promocji strony dzięki dobrej optymalizacji, zanim jeszcze rozpoczniemy działania marketingowe;
  • dostosowanie i realizacja linkbuildingu;

Korzystanie z usługi pozycjonowania zapewnia również atrakcyjny wygląd strony internetowej, zgodny z najnowszymi trendami oraz intuicyjność poruszania się po jej zawartości. Ponadto jest pomocna w późniejszych analizach potrzebnych do optymalizacji działań produktu. Pozycjonowanie ułatwia też wyznaczenie docelowej grupy odbiorców witryny i dopasowanie do niej treści. SEO buduje zaufanie do marki i zwiększa jej rozpoznawalność na rynku. Bardzo ważnym aspektem pozycjonowania jest też umieszczanie na stronie odpowiednich tekstów z zawartością kluczowych haseł i linków, które pozwolą na podniesienie pozycji strony. 

Dzięki naszym usługom zoptymalizujesz nie tylko działania na swojej stronie internetowej, ale również zyski i wydatki związane z reklamą i marketingiem.